90 yıllık dev İtalyan lezzeti şimdi Türkiye’de

​Türkiye’de faaliyetlerine başlayan İtalyan devi Lemon Soda Türk tüketicileri ile buluşmaya başladı.

Türkiye’de faaliyetlerine başlayan İtalyan devi Lemon Soda Türk tüketicileri ile buluşmaya başladı.

90 yılı aşkın bir süredir İtalya’da tüketicisinin bir numaralı içeceği olan Lemon Soda Türkiye pazarındaki yerini aldı.  Piedmontese Alplerinden gelen en saf su, tat olarak en sulu Sicilya narenciye meyveleriyle buluşarak ortaya çıkan Lemon Soda artık Türkiye’de raflarda yerini alıyor.

Lemon Soda sofraların vazgeçilmez tadı olacak!

Lemon Soda Türkiye temsilcisi Arzu Şentürk Lemon Soda’ya dair görüşlerini şu şekilde iletiyor. ‘Lemon Soda içimi oldukça fresh, gerçek meyve parçacıklarının olduğu yıllardır İtalya’da ve Avrupa’da çok tercih edilen bir ürün. Lemon Soda Türkiye pazarına oldukça geç gelen bir içecek. Çok mutluyuz ki bu lezzeti sizlerle biz buluşturuyoruz. Lemon Soda’nın içeriğine dair biraz bilgi verecek olursak Lemon Soda mineral oranı düşürülmüş bir maden suyudur. Şeker oranı düşük ve katkı maddesi içermeyen bir üründür.

Bizim Lemon Soda’ya yatırım yapmamızın nedeni markaya çok inanmamız ve bu lezzeti Türkiye’de de lezzet severlerin deneyimlemesini istememiz oldu.

Lemon Soda en keyifli anların vazgeçilmez lezzeti olacak, inanıyoruz. Pandemi dönemi bittikten sonra da kahkaha dolu kalabalık masalarda, eğlenceli organizasyonlarda, en mutlu anlarınız için vazgeçilmez içeceğiniz olacağından şüphemiz yok.


Hibya Haber Ajansı

Okunma