img

Çin’de lojistik hizmetleri aksamadan işliyor


Çin’de lojistik hizmetlerinin düzenli olarak yürütülmekte olduğu, sivil havacılık kargo seferlerinin bir önceki güne göre yüzde 39,9 oranında arttığı bildirildi.

Alınan bilgilere göre, 20 Eylül’de ülke genelinde demiryolu üzerinden gerçekleştirilen mal taşımacılığı, yüksek seviyede korunuyor. Taşınan malların toplam ağırlığı, 11 milyon 135 bin tona ulaştı. Bu sayı, bir önceki güne göre yüzde 0,09 oranında arttı.

Ülke genelindeki karayollarından geçen kargo araç sayısı 7 milyon 939 bin 500’ü aştı. Bu sayı, bir önceki güne göre yüzde 3,25 oranında arttı.

Deniz yoluyla taşınan toplam mal ağırlığı 33 milyon 483 bin tonu buldu. Bu sayı, bir önceki güne göre yüzde 0,8 oranında arttı. Buna paralel olarak taşınan konteyner sayısı, bir önceki güne göre yüzde 5,2 oranında artarak, 889 bini buldu.

20 Eylül gününde hava yolu üzerinden gerçekleştirilen kargo sefer sayısı, bir önceki güne göre yüzde 39.9 oranında artarak, 701’i buldu. Teslim edilen acil posta sayısı, bir önceki güne göre yüzde 1,5 oranında artarak 342 milyonu buldu.

Kaynak: Çin Uluslararası Radyosu
Hibya Haber Ajansı

TSPB

Haber Giriş Sistemi

Reklam Pazarı

Reklam İçeriği

Kandilli Rasathanesi Son Depremler

Dünya Genelinde Son Depremle

Dolar Fiyatı

 

 

724ilanbul

Araba Hayali

Piramit Menkul Kıymetler A.Ş.