Dijital ekonomi forumu altın cüzdan önderliğinde İstanbul’da gerçekleşti

Dijital Ekonomi Sosyal İş Ağı Forumu, Altın Cüzdan ev sahipliğinde, IC Bank, HR Bank UK, Ekose Holding, Piron Holding üst düzey yöneticilerinin, gazeteci/aktivist Abdurrahman Dilipak ve uluslararası iş

Dijital Ekonomi Sosyal İş Ağı Forumu, Altın Cüzdan ev sahipliğinde, IC Bank, HR Bank UK, Ekose Holding, Piron Holding üst düzey yöneticilerinin, gazeteci/aktivist Abdurrahman Dilipak ve uluslararası iş insanlarının katılımı ile İstanbul’da gerçekleşti.

Dijital ekonomi sayesinde, 2025’li yıllarda ABD gibi merkezi üretim veya Çin gibi belli başlı üretim yerleri yerine, yerel üretimin %47’lere çıkması ve girişimcilik maliyetinin %90 azalmasının beklendiğini belirten, Altın Cüzdan ve Reno Finans Yönetim Kurulu Başkanı, Dijital Ekonomi Türkiye Dönem Başkanı Dr. Aziz Saka açılış konuşmasında; “Global ekonomi dijital bir dönüşüm yaşıyor ve son hızla gelerek bizim de kapımıza dayandı. Her şeyin dijitalleştirilmesi ile yeni akıllı dijital ağlar kuruluyor; dağıtım kanalları, fiyat stratejileri, ödeme biçimleri, hedef kitle ve pazarlama anlayış ve biçimi değişiyor. Bu kapsamda geliştirilen yeni model tüm dünyanın güvenle ve kolaylıkla kullanabileceği altın temelli bir elektronik cüzdan, harcama ve transfer sistemi ‘’Altın Cüzdan‘’. Dijitalleşen dünyada bir günde milyonlarca bağlantı kuruluyor. Bu bağlantılar insanlar, cihazlar, işler, veriler ve süreçler arasında kuruluyor. İlginç şeyler oluyor bu ilginçlikler nesneler arasında, insanlarla insanlar arasında, insanlarla nesneler arasında kuruluyor. Geleneksel bağlantıların yerini dijital ekonominin bel kemiği olan hiper bağlantılar alıyor.” dedi.


Hibya Haber Ajansı

359
Okunma