Home Dijital Gazete Modalife’ta fırsatlar bitmez

Modalife’ta fırsatlar bitmez

by olaynerde

Türkiye’nin önde gelen mobilya markası Modalife, tüketici dostu fiyat politikası ile kalite, tasarım ve konforun ulaşılabilir halini sunuyor. Modalife, tüketici dostu kampanyalarına 2022 yılında da devam ederken yeni ürün grupları da “modalife.com”da ön satışta.

Modalife, 2022 yılında da tüketici dostu fiyat politikasıyla aile bütçelerine katkıda bulunuyor. Modalife’ın; 3+3+1 Koltuk Takımları, Köşe Mobilyaları, Yatak Setleri, Genç Odaları ve farklı ürünlerinde devam eden “Yılın Son Fırsatı” kampanyasına ek olarak yeni fırsat ve kampanyalar da başlıyor. 

“1 Günde Teslim”

Modalife İletişim ve Marka Müdürü Serdar Işık “Tüketicilerin ihtiyaç ve beklentilerini her zaman göz önünde bulunduruyoruz. Erişebilir maliyetler için tüketiciyle doğrudan temas ilkesini benimsiyoruz” derken Modalife’ın “Türkiye’nin Düğün Paketçisi” sloganını da yıllardır gururla taşıdığını vurguluyor:

“30’u aşkın depomuz ve Türkiye’nin her yerine en kısa sürede ulaşan sevkiyat ağımızla sektörün önde gelen mobilya markasıyız. Uygun fiyat politikamızla iddialıyız. Ayrıca stoğumuzda hazır bulunan ürünlerimizi ‘1 Günde Teslim’ ediyoruz ki bu konuda da tekiz.” 

Cazip Fiyat Avantajları, Kredi Kartına 9 Taksit

Modalife; yurt genelinde kendi bünyesindeki 150’den fazla mağazasında ve web sitesinde %40 daha uyguna tüketiciye sunduğu ürünlerinde, cazip fiyat avantajlarını, kredi kartına 9 taksit ve ING bankası iş birliğinde peşin fiyatına, vade farksız 36 aya kadar vadeli tüketici kredisi fırsatıyla destekliyor.

Modalife web sitesinde 7/24 sunulan ön satış olanağı ile, 2022 yılının en yeni ve trendy ürünlerini mağazaya gelmeden, online olarak satın almak da mümkün. Vücut yapısı ve ağırlığına göre şekil alıp omurga desteği sağlayan, krom (gümüş) detaylarla dikkat çeken “Vivaldi” berjer, Modalife’ın web sitesinde satışta olan ürünlerden. Yavaşlatıcı sistem kullanılarak, gizli ayaklar sayesinde ağır yüke karşı desteklenen “Vivaldi” grubundaki ürünler, şık ve zarif mekanlar için. 

Beyaz ve gold’un eşsiz uyumunu yansıtan “Vanesa” ürün grubu da gizli ayaklar ile ağır yüke karşı desteklenirken yatak başlığındaki dikey detaylar ve geniş iç hacimli gardırobuyla, konforlu bir yatak odasından ödün vermeyenlerin tercihi olmaya aday. “Vanesa” adlı ürün grubu da online olarak hemen sipariş verilebilir. 

Koltuk takımındaki kapitone detayları, işlemeli ayaklar ve desenli yastıklarıyla bir iddialı ürün grubu da “Hürrem”.  Gold kulp detaylarıyla, yemek ve yatak odasında farklılık arayanların ve avangarde sevenlerin gözdesi olmaya aday. “Hürrem” ürün grubu da şu anda online olarak ön satışta. 

En yeni ürünler, fırsat ve kampanyalar için Modalife’ı takipte kalın! “modalife.com”, 7/24 hizmetinizde…

Hibya Haber Ajansı

You may also like

Leave a Comment