Home Sektörel PınarOnline’dan 23 Nisan’a özel Pınar Kido ve hikâye kitabı hediye

PınarOnline’dan 23 Nisan’a özel Pınar Kido ve hikâye kitabı hediye

by olaynerde

PınarOnline, 23 Nisan’a özel olarak her alışverişe Pınar Kido, Çocuk Devam Sütü Paketi’ne ise hikâye kitabı hediye ediyor.

 

Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ün dünya çocuklarına armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla PınarOnline, bu güne özel alışverişlerde hediyeler veriyor.

 

Her alışverişe 1 adet Pınar Kido hediye…

 

PınarOnline, 23 Nisan’a özel yapılan her alışverişe en yenilikçi, en eğlenceli ve en renkli Kido dünyasını çocuklarla buluşturan Pınar Kido hediye ediyor. Pınar Süt’ten gelen lezzeti ile ayrışan ve Türkiye’nin ilk gerçek meyveli sütlerini üreten Pınar Kido’nun klasik çilek püreli, muz püreli ve kakaolu süt çeşitlerinin yanı sıra laktoz intoleransı yüksek olan çocuklar için laktozsuz kakaolu Kido çeşitleri bulunuyor.

 

Çocuk Devam Sütü Paketi alanlara sürpriz hikâye kitabı

 

PınarOnline’ın web sitesi ya da mobil uygulaması üzerinden 23 Nisan’da içerisinde 3 adet Pınar Çocuk Devam Sütü, 5 adet Pınar Çocuk Ballı Devam Sütü ve 6 adet Pınar Organik Süt bulunan Devam Sütü Paketi satın alanlara Ayşe Şule Bilgiç’in “Kendi Kendine Yıkanan Kinom” adlı kitabı hediye edilecek.

 

PınarOnline, Pınar’ın et, süt, su ve içecek ürün grupları, sadece platforma özel olarak üretilen ürünler ve Pınar Select kategorisinde tamamlayıcı çok çeşitli markanın bulunduğu 450’den fazla ürünü tüketicilerle buluşturuyor.

Hibya Haber Ajansı

You may also like

Leave a Comment