SUWEN'den kadınlara özel indirim

Ürün fonksiyonları ve modern tasarımlarıyla iç giyimden ev giyimine, çoraptan korseye, plaj koleksiyonlarından lohusa gruplarına kadar ürün alternatifi sunan SUWEN’in tüm sütyenlerinde geçerli olan tek fiyat indirim kampanyası başladı!

Dünyayı değiştiren tasarımlardan biri olarak kabul edilen “Sütyen”, farklı göğüs tipleri, beden aralıkları ve ürün modelleriyle kadınların ürün tercihlerini ve hareket alanlarını etkiliyor. Kalitesi ve ürün fonksiyonlarıyla her beden ve yaştaki kadına konfor alanı yaratan SUWEN sütyenleri, farklı göğüs tiplerine uygun ürün grupları ve koleksiyonlarıyla kadınların vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Dokusu, kalıbı ve beden aralıklarıyla farklı ölçülerdeki göğüslerin formda görünmesini sağlayan SUWEN sütyenleri, 7 - 17 Ekim 2021 tarihleri arasında tek fiyat kampanyası ile  satışta!

Farklı göğüs tiplerine özel tasarlanan modern ve konforlu SUWEN sütyen seçenekleri, uzun yıllar kullanım garantisi sunan kalitesi ve benzersiz ürün özellikleriyle kadınların vazgeçilmezi arasında yer alıyor. Özellikle büyük göğüslü kadınların vazgeçilmez ürünleri arasında öne çıkan Miranda, Rosa gibi toparlama özelliği bulunan modellerin yanı sıra Invisible Tül gibi şık görünümü ile ilgi gören parçalar da en popüler tasarımlar arasında kendini gösteriyor. SUWEN, farklı yaş, beden ve vücut tipindeki kadınların ihtiyaçlarını karşılayabilecek şekilde fonksiyonelliğin ve şıklığın ön planda olduğu geniş sütyen koleksiyonundaki 343 farklı ürününü tek fiyat kampanyasıyla kadınlara sunuyor.

Siz de kendinize en çok yakışan, uzun zamandır ihtiyaç duyduğunuz modelleri keşfetmek, avantajlı fiyatla satın almak istiyorsanız, tüm SUWEN mağazalarında ve www.suwen.com.tr online alışveriş sitesinde geçerli olan bu kampanyayı kaçırmayın!

Hibya Haber Ajansı

Okunma